I jak tam wasze komputery,…

I jak tam wasze komputery, gotowe na instalację Office’a? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(WYNIKI #rozdajo MICROSOFT OFFICE HOME & STUDENT 2019)

Dziękuję wszystkim 4150 osobom za udział w naszej wczorajszej (i nieco też dzisiejszej) zabawie. Niestety tylko trójka z Was mogła wygrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

[REKLAMA] Ale macie jeszcze szansę na nabycie nowego dożywotniego Office 2019 Home & Student za 311, 39 zł o tutaj:

https://allegro.pl/oferta/ms-office-home-and-student-2019-win-mac-pl-nowe-8838474021

Niestety nie odbyło się bez problemów, ponieważ jak sami możecie sprawdzić – mirkorandom spadło z rowerka (to znaczy jedzie dalej, ale w złą stronę i nie losuje)

Skorzystałem więc z Mirkolos, który niestety jak się okazało pozwala wybrać tylko 1 osobę, a potem już nie można powtórzyć losowania.

Nagranie z losowania o tutaj: https://streamable.com/7pk21j i dowód na stronie: https://mirkolos.pw//losowanie/49689703

Zwycięzca to @Timeon – gratuluję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagranie z drugiego losowania (z racji problemów wyżej opisanych skopiowałem wszystkie 4150 nicków plusujących i wklepiłem do zwykłego „random name pickera” w necie): https://streamable.com/arg67k

Zwycięzcy: @kolegaBoba i @Infantor – brawa dla tych dżentelmenów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z wami skontaktuję się w ciągu kilkunastu minut.

[REKLAMA ALERT AGAIN]
Wiadomość dla wszystkich: jeszcze przez tydzień macie okazję kupić u mnie nową dożywotnią licencję Microsoft Office Home & Student 2019 na 1 stanowisko (które oczywiście możecie przenieść przy zmianie komputera itd. i to zajmuje 2 minuty na stronie MS – odpinacie stare urządzenie i aktywujecie Office na nowym PC). Działa oczywiście zarówno na Windowsie, jak i MacOS.

https://allegro.pl/oferta/ms-office-home-and-student-2019-win-mac-pl-nowe-8838474021

Licencja jest nowa (w postaci fizycznej karty licencyjnej lub kodu wysyłanego na maila po zakupie – zależy od Twojego wyboru) i pochodzi z oficjalnej dystrybucji z regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria itd.), jednak działa w całej Europie ze wszystkimi językami.

Wygrany bądź też zakupiony u mnie soft aktywujesz bezpośrednio na stronie Microsoftu – setup.office.com. Żadnego pobierania .iso z linków czy aktywacji telefonicznej – aktywujesz na swoim koncie Microsoft i pobierasz z oficjalnej strony. Żadnej chińskiej używanej lewizny.

W razie wątpliwości możesz do nich zadzwonić lub napisać do supportu na live chat, gdzie po podaniu klucza usłyszysz, że klucz jest nowy, oryginalny i nigdy wcześniej nieaktywowany (kilku Kupujących u mnie robiło tak w przeszłości w ramach dodatkowej weryfikacji, 0 problemów)
[/REKLAMA]

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w zabawie, nie wiem czy jeszcze to powtórzę, ale może kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jak nie wygraliście, to wiecie co – możecie kupić z linku https://allegro.pl/oferta/ms-office-home-and-student-2019-win-mac-pl-nowe-8838474021

Miłego dnia, oby Wasz dzień był lepszy od mojego, który zaczął się fatalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)(╯︵╰,)

#office #oprogramowanie #rozdajo #office2019 #komputery #software